Оздоблення сауни і лазні "під ключ"

 

 

 

 

 

 З давніх часів лазня допомагала очистити і оздоровити організм. З плином часу вона не втратила своєї популярності, а навіть навпаки, активно використовується для відпочинку та підтримання здорового способу життя. Для багатьох людей - це стиль їхнього життя, при якому вони не тільки зміцнюють і зберігають здоров'я, але і розслабляються, прекрасно проводячи час. Відвідування лазні раз на тиждень - золоте правило. Це цілющий "смачний пар", відвари запашних трав, аромати ефірних масел і приємна компанія. І головне наше завдання - створити для Вас місце, яке буде "радувати око" і дарувати відчуття комфорту, затишку і відпочинку.

Оздоблення лазні і сауни під ключ

Будівництво лазні  у себе вдома - це чудова ідея! Адже, прийшовши додому після важких робочих буднів, можна розслабитися і отримати заряд енергії та здорового духу на всі наступні дні. При будівництві лазні слід враховувати всі особливості будівництва лазні або сауни, при яких існує безліч підводних каменів. Тому доцільніше довірити будівництво лазні професіоналам, які знають толк в цій нелегкій справі.

Наша компанія займається  виготовленням «бань під ключ»  більше 10 років і зарекомендувала себе на цій ніші ринку як надійний і відповідальний партнер, на якого завжди можна покластися. Висококваліфіковані фахівці побудують лазню або сауну з урахуванням всіх Ваших побажань і рекомендацій в найкоротші терміни.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний пакет послуг з проектування, закупівлю необхідних матеріалів та будівництва лазень або саун. Баня під ключ, побудована професіоналами, прослужить довго і буде радувати господаря і його гостей.

При замовленні «лазні під ключ» у нашій компанії Вас приємно здивують ціни на оздоблювальні матеріали для лазні, так як ми є безпосередніми виробниками пиломатеріалів. Прямі поставки обладнання для лазні та спеціальних комплектуючих роблять наші ціни на лазні «під ключ» більш конкурентоспроможними.

 • складання проекту лазні на підставі всіх побажань клієнта;
 • вибір матеріалу;
 • контрольні заміри фахівця на місці будівництва;
 • складання кошторису і узгодження її з замовником;
 • визначення термінів будівництва;
 • підписання договору;
 • власне будівництво лазні або сауни: установка кам'янки, гідроізоляція, паробар'єр, оздоблювальні роботи, монтаж полків, двері і т.д.
 • здача лазні «під ключ» замовнику у встановлені терміни. 

Монтаж, обробка лазні або сауни здійснюється строго у відповідності з правилами пожежної безпеки, будівельними нормами і правилами, а також з усіма необхідними технічними вимогами.

Офіційна гарантія на кам'янки та інше обладнання для лазні надається відповідно до технічним паспортом виробника.

Гарантійний термін експлуатації парильного приміщення становить 1 рік.

Наша гордость- це задоволені клієнти!

 

Наші переваги

 

 1. У нас працюють тільки досвідчені столяри-монтажники, які професійно виконують установку будь-яких видів лазень і саун.
 2. Весь кріплення дошки для лазні та сауни проводиться на анодовані або нержавіючі саморізи. Завдяки цьому термін служби дерев'яної споруди збільшується в кілька разів. Для заміни окремих планок немає необхідності розбирати всю баню. Демонтажні роботи прості, з можливістю заміни деталей конструкції.
 3. У нас власне виробництво і значний досвід будівництва лазень, саун та камінів. За 14 років ми побудували понад 1 тисячі об'єктів.
 4. У нас дуже вигідні ціни на роботи. Розрахунок проводиться тільки фактичної площі обробки. Невикористані матеріали (за винятком комплектуючих довгою менше 1 м) ми повертаємо на склад, і їх вартість завжди віднімається із загальної вартості лазні або сауни.
 5. Ми даємо свою гарантію на столярні роботи і монтаж димоходу 1 рік.

 

Ці та багато інших аспектів вигідно нас виділяють серед безлічі конкурентів даної сфери.

 

Луганська обл.

(На територі України)

Донецька обл.

(На територі України)

 

 

Оздоблення лазні під ключ Оздоблення лазні під ключ1 Оздоблення лазні під ключ2 Оздоблення лазні під ключ3
Оздоблення лазні під ключ4 Оздоблення лазні під ключ5 Оздоблення лазні під ключ6 Оздоблення
Оздоблення лазні під ключ8 Оздоблення лазні під ключ9 Оздоблення лазні під ключ10 Оздоблення лазні під ключ11