Баня-бочка Вільха

Мобільна і комфортна лазня-бочка - це відмінне рішення для тих, хто хоче мати на своїй ділянці всі умови для приємних банних процедур. Для її установки немає необхідності особливим чином готувати фундамент. Навіть, якщо у вас в наявності немає багато вільного місця у дворі, вона акуратно впишеться в будь-який обмежений простір. Ви завжди її зможете перевстановити заново або перевезти в інше місце.

Баня-бочка
 

У нас Ви отримуєте повністю готовий виріб "під ключ" з фіксованою ціною

 

 
 

Купити

Загальна довжина

Діаметр

Кількість кімнат

Місткість

Ціна

2,0 м 2,3 м 1 2-4 люд {mod_price_9997}
2,5 м 2,3 м 1 2-4 люд {mod_price_9998}
3,0 м 2,3 м 2 4 люд {mod_price_9999}
3,5 м 2,3 м 2 4 люд {mod_price_10000}
4,5 м 2,3 м 2 4-6 люд {mod_price_10001}

 

Так само є можливість індивідуального замовлення

* У вартість не входить доставка і монтаж, орієнтовно для центральної, південної та східної України 7 тис, західної - 10 тис.

* Збірка на місці 15 тис, за бажанням внутрішнє оздоблення - 5 тис.

 

Комплектація Лазні Бочки з передбанником і козирком 3,5 м:

- підставки під бочку

- підлога з 3 частин

- м'яка покрівля фольга + скотч

- піч Класик 18 куб з виносом

- камені в піч 

- димохід

- екрани відбивачі

- двері 2 шт

- вікна 4 шт (одне з відкриванням)

- лежак збірний

- освітлення 2 світильники + 2 абажура

- фарбування + просочення стіни + полки

- злив для води

 

Креслення лазня-бочка Креслення лазня-бочка
Креслення лазня-бочка Креслення лазня-бочка
 Креслення лазня-бочка  Креслення лазня-бочка

 

БАНЯ БОЧКА КВАДРО 

 

Баня бочка квадро

 

Креслення лазня-бочка квадро

 

 

Характеристика виробу

Всі лазні-бочки виготовляються з якісної деревини вільхи за популярною фінською технологією. Матеріал перед тим, як йти в роботу, детально обробляється особливим захистом. Вона успішно протистоїть комахам і не дає з'являтися ніякій цвілі і грибкам на виробах. Хороший захист будові надає і м'яка покрівля, якої вона покривається зверху.

Для придбання пропонується лазня-бочка декількох видів. Складається вона з невеликої затишної веранди з лавками, акуратного передбанника і об'ємного парного приміщення. Для нагріву і підтримки необхідної температури в парному відділенні використовується дров'яна піч від відомого і надійного фінського виробника Harvia. Тому всі парильники можуть вдосталь насолодитися приємним паром з оздоровчим ефектом. Діаметр такої споруди сягає до 2 метрів. Залежно від розмірів готова лазня-бочка може вмістити до 8 осіб.

Переваги конструкції

  • Мобільність. Можливість встановити баню навіть на маленькій території.
  • Безпека (використовуються натуральні матеріали без хімічного впливу/обробки).
  • Інноваційна форма і потужність працюючої печі. Нагрівання лазні-бочки навіть в зимовий період до високих температур.
  • Власна парилка в будь-який час року.

Догляд за лазнею-бочкою

Щоб ця дивовижна споруда служила довго і безпечно, необхідно особливим чином доглядати за нею. Адже основний матеріал, з якого вона зроблена - дерево. Тому дотримуйтесь таких рекомендацій:

  • Завжди провітрюйте приміщення після використання, поки воно не просохне.
  • Забруднення в лазні-бочці видаляйте м'якою щіткою. Не поливайте парне відділення за допомогою шланга. Для дезінфекції використовуйте захисні засоби, які ви можете відразу придбати в нашому магазині.
  • У зимовий період прогрівайте всю баню поступово. Для повільного охолодження використовуйте лише невелику щілину в дверях.

Купити баню-бочку від виробника в Україні

Найвигіднішими і правильним рішенням буде купити баню-бочку від виробника. Від вас тільки потрібно визначитися з її габаритами, комплектацією і замовити. Для установки споруди на вашій ділянці потрібен всього один день, після чого ви відразу ж зможете почати нею користуватися зі своїми друзями або родиною.

Наша компанія більше 10 років працює в сфері виробництва бондарних виробів і вже відмінно себе зарекомендувала серед покупців з усіх куточків України. Вибираючи наші товари, ви отримуєте якісні вироби, які будуть приносити вам радість не один рік. Щоб замовити, достатньо зателефонувати за номерами телефону або оформити заявку на сайті .

 

 

 

Дивіться також: