Бондарні вироби для лазні та сауни

У будь-який парильні бондарські вироби для лазні та сауни є незамінним атрибутом. Вони дозволяють здійснювати приємні і корисні процедури в зручній і комфортній формі, вносячи в приміщення лазні унікальну атмосферу відпочинку і затишку. Виробництво бондарних виробів зародилося ще в стародавні століття у кмітливих і далекоглядних греків і дійшло до нашого часу.

 

 

 

Бані-бочки

від 56 050 грн

Купити

Офуро

від 37 900 грн

Купити

Купелі

від {mod_price_5031} грн

Купити

 
Запарники

від 1 320 грн

Купити

Відра

від 816 грн

Купити

Цебри

від 816 грн

Купити

 
Шайки

від 840 грн

Купити

Ковші

від 462 грн

Купити

Черпаки

від 162 грн

Купити

 

Купити бондарні вироби - асортимент

Майстри нашої компанії успішно втілюють старовинні традиції по виробництву бондарних виробів, поєднуючи їх з найсучаснішими технологіями. В якості вихідної сировини у нас використовується переважно деревина дуба. Знайшли своє застосування і такі матеріали як сосна, липа і черешня. Перед запуском у виробництво вся деревина скрупульозно перевіряється. Попадання пошкодженого дерева в цех виключено. Різноманітні бондарські вироби після виготовлення обов'язково проходять необхідну стадію обробки натуральними засобами. Тому при використанні в приміщеннях з великою температурою ніякі шкідливі речовини з них не виділяються.

Наш магазини бондарних виробів пропонує замовити з великого і цікавого асортименту товарів цього напрямку. Ви можете підібрати для себе все, що вам може знадобитися під час перебування в лазні. Це можуть бути як запарники з кришками, різноманітні шайки, відра, ковші, так і дрібні аксесуари. Варто звернути увагу і на такі великі за розмірами вироби як купелі і оригінальні японські офуро. У них приймати процедури особливо приємно і дещо незвично. Хочете мати свою невелику баню прямо на ділянці? Тоді лазня-бочка це те, що ви шукайте!

Наші незаперечні переваги

  • Власне виробництво, яке успішно функціонує вже більше 10 років.
  • Ретельний відбір деревини дуба та інших порід дерева.
  • Для поліпшення властивостей дуба, його пропарюють в паровій камері. Це знімає напругу і покращує природне забарвлення матеріалу.
  • Будь-який виріб може бути виготовлено за індивідуальними розмірами замовника, щоб вписати його в потрібний інтер'єр і простір.
  • Гарантія на всі вироби 1 рік.

Ви з упевненістю можете зупинити свій вибір на наших товарах і не турбуватися про довговічність терміну служби. Ознайомитися детально і купити бондарські вироби ви можете в наших спеціалізованих магазинах, які розташовані в містах Одеса , Харків і Сєвєродонецьк, а також на цьому сайті. Щоб замовити, телефонуйте за номерами, вказаними в «Контактах» і наші менеджери з радістю Вам допоможуть визначитися з правильним вибором. 

 

 

 

 

Дивіться також: