Все більшу вдячність сьогодні завойовують сауни електро, які приємно відрізняються своєю простотою і недорогий вартістю. Для таких споруд немає потреби підключати димар. Оснащуються вони печами електро каменками Harvia від найвідомішого (і багатьма улюбленого) фінського виробника. Розрахована така піч для сауни, як на невеликі приміщення, так і на більші за площею.

Наша компанія вже більше 10 років виконує будівництво лазень і саун електро під ключ з різними варіантами оздоблювальних робіт всередині. Для всіх дерев'яних конструкцій ми використовуємо високоякісну деревину, яка нами ретельно спочатку відбирається і перевіряється. Ми завжди орієнтуємося на побажання клієнтів і виконуємо навіть дрібні вимоги.

 

Наші плюси

 

  1. Власне виробництво, що дозволяє постійно контролювати якість всіх робіт.
  2. Величезний 14-ти річний досвід у сфері виробництва всіх видів лазень і саун.
  3. У нашому штаті працюють виключно досвідчені співробітники. На їхньому рахунку більше тисячі виготовлених дерев'яних споруд.
  4. Обов'язкова гарантія на термін 1 рік.

 

У даному розділі представлені фото наших робіт. Комфортна сауна електро від Vagonkapol.com.ua стане для вас справжнім відкриттям. Поспішайте оформити замовлення! Для цього вам достатньо просто зателефонувати за вказаними номерами.