Лежаки для лазні

Повноцінний відпочинок в парній неможливо уявити без традиційної полиці. На заключному етапі облаштування лазні або сауни варто задуматися про те, які купити лежаки для лазні.

Липа
від 43 грн
Вільха
від 38 грн
Кедр
від 1 395 грн
Абаш
від 288 грн
 

Купити

Особливості та переваги лежака для лазні

Любителям російської лазні природно знайоме поняття низька теплопровідність. Лежак або полиці для лазні - це обов'язковий атрибут парилки, де можна полежати і попаритися з віником. Щоб лазня була комфортною і зручною, а її відвідувачі отримували тільки задоволення полиці в лазні повинні відповідати необхідним нормам. Лежаки стикаються безпосередньо зі шкірою людини, тому повинні бути ідеально гладкими, мати естетичний вигляд. Найбільш важливим у виборі лежаків є матеріал, з якого вони виготовлені. Деревина для полиць повинна відповідати певним вимогам, а саме:

  • Стійкість до високих температур і вологості
  • Відсутність смоли
  • Висока щільність волокон.

За всіма перерахованими вище вимогами прекрасно підходять липа, абаш і кедр.

Лежак з липи
лежак вільха
лежак кедр
лежак абаш
 

Матеріал для виготовлення лежаків і полиць

Найбільш популярною і затребуваною деревиною для полиць є липа. При своїй невисокій вартості вона має масу достоїнств. Легка в обробці, не обпалює тіло при високій температурі в парильні, не залишає на собі краплі поту, виділяє приємний аромат, який відомий всім своїми цілющими властивостями. Полиці для сауни відрізняються якістю і стійкістю до температури.

Для більш вимогливих пропонуємо замовити полиці з африканського дерева Абаши. Цей закордонний гість не боїться спеки, вологи, дуже повільно нагрівається, відрізняється своєю витривалістю, довго зберігає свій первозданний вигляд. Але, як і все іноземне, має досить високу ціну.

Купити кедрові полки для лазні - це вибір справжніх гурманів і цінителів. Лежак з кедра завжди буде мати бездоганний вигляд. Його деревина чудово піддається обробці, а поверхня полиці вражає своєю гладкістю. Крім того, що лежак з кедра не нагрівається і не обпалює, полиці з кедра завжди зручні, практичні і доставляють естетичне задоволення завдяки особливому малюнку деревини кедра.

Що можна купити в компанії Вагонкапол

Також в даному розділі ви можете придбати:

  • плінтус;
  • кут зовнішній;
  • трап для лазні та сауни.

Роблячи покупки в нашому магазині, ви отримуєте товар високої якості за доступними цінами.  

Наша компанія пропонує замовити своїм клієнтам різні пиломатеріали зі складу в Одесі, Харкові та Сєвєродонецьку , які завжди є в наявності. Полиць для лазні фото дозволяє вибрати ті моделі, які найбільше сподобаються за зовнішніми характеристиками.

 

Дивіться також: