Підголівник для лазні

Потрібен підголівник для лазні? Звертайтеся в компанію Вагонкапол, щоб купити підголівник для лазні та сауни за більш ніж доступною ціною. Звертаємо вашу увагу, що у нас також передбачена функція доставки замовленої партії товару по території України за 1-3 дні.

 
підголівник анатомічний
Підголівник анатомічний

350х350 мм 354 грн

Купити

підголівник під голову в баню сауну
Підголівник
термо

350х350 мм 450 грн

Купити

 
 

Підголівник для сауни та лазні

Парилка - це те місце, де потрібно дотримуватися традиції. До того ж для повноцінного відпочинку варто враховувати всі дрібниці і деталі. Зокрема, особливе значення мають різні аксесуари - підголовники, килимки тощо

Підголівники для лазніПідголівник - це необхідний аксесуар для лазні та сауни, який являє собою конструкцію з рейок, які закріплені на жорсткій основі. Підголівник виконує роль своєрідної подушки, яка дає можливість повноцінно і відпочити в лазні і отримати від цього задоволення.

Підголівники бувають:

  • Овальні.
  • Вигнуті.
  • Прямокутні.

Варто зазначити, що для виготовлення підголівників кращим матеріалом є деревина. Саме цей матеріали володіє такими перевагами, як:

  • Швидко сохне. Тобто в умовах підвищеної вологості підголівник не буде гнити і розсихатися.
  • Має низьку теплопровідність. Тобто поклавши голову на такий підголовник, ви не обпалитеся.
  • Підвищена стійкість до впливу пари і високої температури.

Інші матеріали - метал, пластик та інші - такими особливостями похвалитися не можуть.

Купити підголовники для сауни та лазні в компанії Вагонкапол

Якщо ви хочете замовити якісні, надійні і міцні речі, які відрізняються довговічністю і доступною ціною, то неодмінно звертайтеся в компанію Вагонкапол. Ми не тільки більше 15 років реалізуємо пиломатеріали та продукцію з дерева, а й займаємося її виготовленням. Тому ви можете сміливо довіряти нам.

У нас ви можете купити все для лазні, так як ми пропонуємо широкий асортимент різноманітних товарів. Звертайтеся до нас вже сьогодні, щоб зробити вигідне замовлення!

 

 

 

 

Дивіться також: