Доставка товарів для лазні в Чернігів і Чернігівську область!

 

Не знаєте, де купити пиломатеріали в Чернігові? Звертайтеся в компанію Вагонкапол, щоб купити пиломатеріалі в Чернігові і все для лазні за доступною ціною. Відзначимо, що у нас також діє функція доставки по Україні за 2-3 дні.

Купити дошку, все для лазні та блок хаус в компанії Вагонкапол

Необхідно купити вагонку або дошку для підлоги? Тоді звертайтеся в компанію Вагонкапол, яка не тільки реалізує якісну продукцію, але і виробляє її. Зокрема, своїм клієнтам ми пропонуємо:

Вагонку - липа, сосна, вільха, кедр.

Вагонка у нас представлена ​​в такому асортименті - сосна, кедр, вільха, липа. Ми пропонуємо високу якість і доступні ціни.

 

Блок хаус та імітацію бруса.

Блок хаус та імітація бруса у нас представлена ​​для зовнішньої і внутрішньої обробки. Також ви можете знайти продукцію з сосни, ялини, кедра, вільхи та кедра.

 

Дошку для підлоги.

Ми пропонуємо дошку для підлоги - шпунтовану, з сосни, 1 сорту, палубну.

 

Двері і вікна для лазні.

Двері ви можете купити у нас таких різновидів, як комбіновані, глухі, скляні, люкс, з малюнком. Також ви можете купити вікна глухі і з відкриванням.

 

Бондарні вироби.

У нас ви можете купити такі бондарні вироби - відра, цебри, купелі, лазні-бочки, офуро, запарники для віників і багато іншого.

 

Ціна пиломатеріалів і продукції для лазні та сауни в компанії Вагонкапол

Звернутися до нас варто, тому що ми пропонуємо:

знижки

Вигідну систему знижок і бонусів;

консультація

Консультації професіоналів по роботі з деревом;

доставка

Швидку доставку матеріалів - протягом 1-3 днів ;.

Якщо ви хочете придбати якісну продукцію за більш ніж приємною ціною, то звертайтеся в компанію Вагонкапол вже сьогодні. Менеджери компанії нададуть необхідну інформацію про товар, а також оформлять замовлення і доставку, якщо це буде потрібно.

Телефонуйте нам! Ми на всі сто відсотків упевнені, що ви зможемо вам допомогти!

Прийом замовлень по телефону в зручний для вас час!

Герб Чернігів