Дошка, вагонка, блок-хаус - купити в Харкові і області

 

Компанія «Vagonkapol» пропонує купити дерев'яну дошку для підлоги, вагонку, блок-хаус з доставкою на об'єкт в Харкові і області за ціною виробника. Пиломатеріали оптимально підходять для зовнішніх і внутрішніх робіт, будівництва котеджів, лазні, сауни. Тестуємо якість продукції на кожному виробничому етапі.

Які пиломатеріали можна купити в Харкові?

Пропонуємо вибрати і недорого придбати у нас:

Дошку для підлоги

Виготовлена ​​з натуральної деревини сосни. Бічні сторони мають з'єднання шип-паз.Використовують дошку для підлоги як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки. Товщина дошки 35 мм. Також у нас можна замовити плубну дошку, брус і рейки.

 

Блок-хаус

Виготовлений з екологічно чистої сировини - сосни. Товщина матеріалу - 20-35 мм. Сорт А. Блок-хаус - своєрідна імітація бруса. Він не схильний до деформації, гниття, розтріскування. У нас можна придбати широкий або вузький блок-хаус.

 

Вагонку

Можна використовувати для обшивки і декору фасадів альтанок, будинків, для внутрішніх робіт з оздоблення приміщень. Вагонка служить відмінним утепленням для стін. Використовувана деревина для виготовлення пиломатеріалу: сосна, липа, кедр, вільха. Ціна розраховується за м2 дерев'яної вагонки, яку можна купити прямо зараз і отримати на будоб'єкти в Харкові.

 

Також пропонуємо клієнтам з Харкова і області купити в «Vagonkapol» вже готові лежаки і дерев'яні, комбіновані, з малюнком двері для лазні та сауни. Деревина для парної стійка до підвищеної вологості і перепадів температур. Виготовляємо вироби за стандартними або індивідуальними розмірами.

Наші пропозиції клієнтам з Харкова

Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте:

знижки

Додаткові знижки при оформленні великого замовлення

доставка

Доставку пиломатеріалів через 1-3 дні після покупки.

низькі ціни

Вигідні ціни без додаткових накруток посередників і «прихованих» комісій.

Прийом замовлень по телефону в зручний для вас час!

Герб Харків