Доставка товарів для лазні в Хмельницький і Хмельницьку область!

 

Хочете купити пиломатеріали високої якості, але за доступною ціною? Тоді неодмінно звертайтеся в компанію Вагонкапол. Своїм клієнтам ми пропонуємо доступні ціни, широкий асортимент товарів і бездоганний сервіс.

Купити вагонку, блок хаус і все для лазні в Хмельницькому

Компанія Вагонкапол вже більше 15 років виробляє і реалізує якісні пиломатеріали і продукцію для лазні та сауни. Зокрема, в асортименті наших товарів ви знайдете:

Вагонку

В асортименті компаніїї ви знайдете вагонку з сосни, кедра, вільхи, липа, для лазні. Матеріал відрізняється зносостійкістю і високим рівнем якості.

 

Блок хаус і імітацію бруса

У продажі нашої компанії ви можете знайти дані матеріали з ялини, кедра, сосни, для внутрішньої і зовнішньої обробки, а також для лазні та сауни.

 

Дошку для підлоги

У продажу завжди в наявності шпунтована дошка, євро, 1 сорт, сосна, палубна. Вся продукція відрізняється високим рівнем якості, довговічності і надійності.

 

Двері і вікна для лазні та багато іншого

Асортимент продукції компанії включає в себе такі види дверей, як глухі, скляні, комбіновані, з малюнком. Також ви знайдете вікна глухі і з відкриванням.

 

Бондарні вироби

Без бондарних виробів в лазні і сауні не обійтися. У нас ви можете знайти бочки для вина, цебри, черпаки, запарники для віників, відра і багато іншого.

 

Ми виробляємо пиломатеріали виключно з екологічно чистої деревини, яка не оброблена хімічно небезпечними препаратами.

Ціна пиломатеріалів в компанії Вагонкапол

Звернутися до нас варто, тому що ми пропонуємо:

знижки

Вигідну систему знижок і бонусів;

консультація

Консультації професіоналів по роботі з деревом;

доставка

Швидку доставку матеріалів - протягом 1-3 днів ;.

Ціна пиломатеріалів в нашій компанії Вагонкапол більш ніж доступна. При цьому ми гарантуємо високу якість продукції, що реалізовується.

Купити продукцію високої якості в компанії Вагонкапол

Своїм клієнтам ми пропонуємо високої якості пиломатеріали та продукцію для лазні. До того ж у нас доступні ціни від виробника і можливість доставки продукції по Україні.

Телефонуйте нам за номерами, які є на сайті. Менеджери компанії не тільки оформлять замовлення на необхідну продукцію, але і нададуть детальну консультацію про товар, його виготовлення, монтаж і так далі.

 

Прийом замовлень по телефону в зручний для вас час!

Герб Хмельницький