Вагонка, дошка, блок-хаус в Запоріжжі - оптом і в роздріб

 

Купити першосортну дошку, дерев'яну вагонку і блок-хаус в Запоріжжі пропонує за кращими конкурентними цінами, відмінно зарекомендувавша себе компанія «Vagonkapol». Уся сировина виготовляється з натурального дерева, тому володіє екологічністю, довгим терміном служби і відмінною теплоізоляцією. Матеріали використовують для будівництва і внутрішньої обробки бань, саун, будинків, котеджів і альтанок.

Компанія «Vagonkapol» надає великий асортимент пиломатеріалів, які можна замовити швидко і недорого з доставкою по Запоріжжю та області. Ми безкоштовно консультуємо клієнтів з питань вибору продукції, працюємо без вихідних і маємо всі необхідні сертифікати якості.

Асортимент пиломатеріалів

Пропонуємо в каталозі «Vagonkapol» вибрати і замовити:

Вагонкa

Ми реалізуємо вагонку з кращих сортів натурального дерева: сосни, липи, вільхи та кедра. Особливістю даного матеріалу, є довготривалість (15-30 років) і вологостійкість. Обробка сировини виробляється без застосування хімікатів.

 

Дошка

Дошка для підлоги, виготовлена з натуральної сировини, набула великої популярності, за рахунок низької теплопровідності, високої екологічності і практичності. А зручне сполучення шип-паз в рази зменшує час монтажних робіт

 

Блок-хаус

Є відмінною імітацією обробки дерев'яним зрубом, при цьому не піддається усушці, набуханню або скручуванню. Проходить високу технологію сушки, що виключає появу грибка і гниття.

 

Наша продукція відповідає вимогам ДСТУ і проходить детальну перевірку перед відправленням покупцеві на відсутність браку і дефектів.

Переваги співпраці з компанією «Vagonkapol»

Клієнти із Запоріжжя і області гарантовано отримують:

низькі ціни

Ціни без торговельних накруток і вибір зручного способу оплати

акція

Акції та дисконтні пропозиції при оформленні оптового замовлення

доставка

Доставка пиломатеріалів протягом 1-3 днів і можливість самостійно забрати товар зі складу

Прийом замовлень по телефону в зручний для вас час!

Герб Запоріжжя