Відро-водоспад для лазні

Жаркі процедури в парній завжди завершуються швидким зануренням в холодну воду. Однак не у всіх лазнях і саунах достатньо місця для облаштування басейну або навіть купелі. Тоді на виручку прийде полив'яне відро для лазні, яке легко розміщується на стіні і виконує основну функцію душа. Завдяки йому, контрастне обливання можна зробити навіть в найменшому приміщенні. Таку зручну і функціональну ємність ще називають відро-водоспад. І правда, завдяки простій і зручній конструкції на тіло распаренного парильщика немов водоспадом обрушується потік приємної прохолоди. Така процедура є оздоровчою, так як відмінно тонізує весь організм і прекрасно зміцнює стан здоров'я людини. А ще від обливання холодною водою настрій у людини значно поліпшується.

  • Матеріал - дубова деревина;
  • Полив'яний пристрій оснащений системою автоматичної подачі води;
  • Оснащено арматурою, що фіксує рівень води із захистом від переливу;
  • Виріб зовні зафіксовано обручами з нержавіючої сталі.
відро для лазні, сауни 12 л
Відро-водоспад 12 л дуб

ВД 360 * 320 мм

{mod_price_4670} грн
відро для лазні, сауни 15 л
Відро-водоспад 15 л дуб

ВД 420 * 340

{mod_price_3556} грн
відро з дуба для лазні та сауни
Відро-водоспад 25 л дуб

ВД 430 * 400

{mod_price_2981} грн
відро водоспад з пластиковою вставкою
Відро-водоспад 12 л (Пластикова вставка)

ВД 370 * 320

{mod_price_4105} грн
відро водоспад з дерева в сауну
Відро-водоспад 16 л (Пластикова вставка)

ВД 400 * 360

{mod_price_3887} грн
 водоспад з пластиковою вставкою
Відро-водоспад 20 л (Пластикова вставка)

ВД 450 * 400

{mod_price_3886} грн

дерев'яне відро-водоспад для лазні та сауни без вставки

  

дерев'яне відро-водоспад для лазні та сауни відро водоспад з дерева в сауну з пластиковою вставкою

Кілька причин купити полив'яне відро-водоспад

  • Не займає багато місця.
  • Зручна конструкція. Вам не потрібно його піднімати над своєю головою і тримати в руках, щоб облити себе водою. Воно надійно кріпиться до стіни. Достатньо лише швидко потягнути за невеликий ланцюжок і вода поллється прямо на вас.
  • Матеріал, з якого виготовляються всі обливні відра, натуральний і екологічний одночасно. Ніяких хімічних лаків і різновидів клею при виробництві не використовується.

Як і багато інших бондарних вироби, дана ємність для обливання виготовляється переважно з дуба та інших порід деревини. Догляд за таким виробом повинен бути відповідним. Тоді можна сподіватися на більш тривалу його службу.

Крім цього Ви можете замовити відро-водоспад для лазні з пластиковою вставкою всередині. При цьому у деревини не буде ніякого контакту з водою, що дозволить виробу бути в справі набагато довше. Пластикова вставка з відповідною арматурою, яка перебуває всередині відра, вказує належний рівень води (є захист від переливання). Зовні полив'яний пристрій надійно зафіксовано трьома обручами, як і інші лазневі відра. Виконані вони з нержавіючої сталі. До потрібної стіни відро-водоспад кріпиться за допомогою 4 надійних анкерів. Вода в полив'яне відро подається автоматично за допомогою спеціальної простої системи. Наші фахівці ретельно обробляють всі виготовлені вироби лляною олією, яка захищає їх від появи цвілі і грибка.

Вигідно купити відро-водоспад для лазні Ви можете в наших магазинах.

Телефонуйте за вказаними номерами або заповнюйте форму замовлення.

 

 

Дивіться також: