Запарники для лазні

Всім відомо, що в будь-якій лазні не обійтися без хорошого віника. Однак перед тим, як його використовувати, його потрібно спеціальним чином підготувати. Для цих цілей служить запарник для лазні, який являє собою не що інше, як своєрідне дерев'яне відро з оригінальною кришкою. У ньому і запарюють віники з дотриманням правильного температурного режиму.

запарник для віників 15 л
Запарник 15 л дуб
{mod_price_979} грн

Купити

 
запарник в сауну 25 л
Запарник 25 л дуб
{mod_price_3371} грн

Купити

 
запарник для віників 35 л
Запарник 35 л дуб
{mod_price_3553} грн

Купити

запарник для віників в баню і сауну     

Особливості запарників для лазні

Всі запарники для лазні з кришкою створюються такого розміру і об'єму, щоб віники в них містилися максимально повністю (по рукоять). А отвір, який є в кришці, як раз призначений для його рукоятки. Таким чином, віники не спливають, а температурний режим всередині залишається на одному рівні тривалий час.

Хочете від водних процедур отримати максимум користі? Тоді варто купити дубовий запарник. Деревина, з якої він зроблений, додасть воді не тільки свій ароматний запах, але і корисні речовини. Всі обручі зроблені з якісної нержавіючої сталі. Щоб не виникали тріщини і всякого роду деформації, всі запарники оброблені лляною олією.

Будь-який запарник для лазні купити Ви можете в одному з наших спеціалізованих магазинах або ж можете швидко замовити прямо на цьому сайті .

Переваги наших виробів:

  • Використовується тільки якісна деревина, яка попередньо ретельно відбирається;
  • На своєму власному виробництві в якості основного матеріалу ми переважно використовуємо дуб, який попередньо пропарюють в спеціальній установці. Всі вироби з нього відрізняються яскравістю забарвлення і мають однорідний колір.
  • Нами дотримуються всі норми по виготовленню будь-яких бондарних виробів;
  • Гарантія на всі наші товари 1 рік за умови правильного їх використання і догляду за ними. Однак, навіть після закінчення гарантійного терміну ми йдемо на зустріч нашим покупцям і беремо товар на реставраційні роботи. І робимо це часом безкоштовно (без обліків витрат на пересилку).
  • Нами накопичено великий досвід роботи. Деякі товари, такі як бочки для вина і коньяку, йдуть у нас на експорт. Тому, вибираючи товари у нас, ви можете бути впевнені в їх якості і тривалому терміні служби.

Звертаючись до нас, Ви отримаєте

      Доставку по Україні в найкоротші терміни 
     

  Якісний товар за доступною ціною 

    

 Оплата обраного товару зручним для вас способом  

 

Щоб купити запарники для лазні та сауни, телефонуйте за номерами або оформляйте замовлення в спеціальній формі.

 

 

 

Дивіться також: